Saturday, April 23, 2016

Data Update Schedule

Here's a table that tells you when data was last updated, and when to expect fresh updates from ukpublicspending.co.uk.

MonData TypeLast Update + LinkNext Update
AprUK Revenue Forecast OBRApr 2016FY16 dataApr 2017FY17 data
AprUK Revenue Outturn ONSApr 2016FY16 dataApr 2017FY17 data
AprUK Deficit Forecast OBRApr 2016FY16 dataApr 2017FY17 data
AprUK Debt OBRApr 2016FY16 dataApr 2017FY17 data
AprUK GDP OBRApr 2016FY16 dataApr 2017FY17 data
JulyUK Spending HMT-PESAJuly 2016FY16 dataJuly 2017FY17 data

LAST UPDATE: 7/22/2016

3 comments:

 1. İstanbul genelinde yumurta dağıtımı yapan firmamız yumurta üreticiliği ve dağıtımı konusunda oldukça büyük bir başarı sahibidir. Günlük taze yumurta dağıtımı yapan firmamız organik üretim yaparak diğer firmalardan daha fazla tercih edilmeye başlamıştır. Yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen kısa sürede adını hızla duyurmuştur. İstanbul toptan yumurta dağıtımı konusunda yeni kurulmuş bir firma olmasına rağmen adını diğer firmalar arasında da sıklıkla duymaktayız.

  Kendini geliştirmek konusunda günden güne ilerleme gösteren firmamız klasik yumurta üreticiliğinin yanı sıra organik yumurta üretimi de yaparak müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Toptan yumurta sipariş vermek için safamızda bulunan iletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz. Sosyal medya üzerinde de sayfaları bulunan yumurta üreticisi firmamızı takip edebilirsiniz. E-posta veya telefon iletişim numarası ile siparişlerinizi verdiğiniz taktirde en kısa süre içerisinde elinize ulaşacaktır.

  Günlük ve taze yumurta dağıtımı yapan firmamız müşterilerinin memnuniyeti için oldukça titiz bir çalışma sürdürmektedir. Yapacağınız alışverişlerinizde her bütçe için toptan yumurta çeşitleri mevcuttur. Ödeme konusunda firmamızın iletişim numarasını kullanarak yapacağınız ödemeler hakkında merak ettiğiniz tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Size sunduğumuz hizmetten memnun kalmamanız durumunda şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

  ReplyDelete
 2. Tüm tesettür giyim markalarının bulunduğu ve sizler için uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz sayfamızdan aradığınız tüm renk ve modellerde tesettür giyim ürünlerini bulabilirsiniz.Dünyanın neresinde olursanız olun kargo gönderiminin mevcut olduğu sayfamızdan aradığınız tüm hijab moda seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Hijab europa olarak en çok tercih edilen moda seçeneklerine uygun tüm kriterlerde giyim ürünlerine ulaşabilirsiniz.

  Sayfamızdaki güvenli alışveriş sistemi sayesinde yapacağınız alışvrişlerinizde bilgilerinizin son derece güvence altında olduğundan emin olabilirsiniz. Detaylı kategori seçeneğinden yararlanarak hijab style seçeneklerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Birbirinden özel ve şık tasarımların bulunduğu sayfamız ile tesettür giyime yönelik tüm aradığınız marka ve modelleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Size en uygun olabilecek kategorideki tasarımları sayfamızdaki arama motorundan yararlanarak aratabilirsiniz.

  En özel tesettür giyim markalarının bir arada olduğu ve tarzınıza yönelik tasarımlara ulaşabileceğiniz sayfamızın indirimlerinden yararlanarak uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Sezon indirimlerinden sağlayacağınız avantajlar ile pahalı markalarda bile son derece uygun fiyatlarla alışverişinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz sayfamızdaki yeni paylaşımları kaçırmamak adına facebook ve ınstagram hesabınız üzerinden de bizleri takip edebilirsiniz.

  ReplyDelete
 3. Atari makinası çeşitlerinin tümünü aynı sayfa üzerinden bulabileceğiniz sitemizi inceleyip tüm atari makinaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Farklı birçok çeşitte atari makinalarını bulabileceğiniz sayfamızdan dilediğiniz jeton türlerine göre tercih yapabilirsiniz. Tüm atari makinalarını ve özelliklerini sayfamızda ayrıntılı bir şekilde inceleyebilir ve iletişim bölümünden bize ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz.

  Sayfamızda bulunan mesaj bırakın kısmından da bırakacağınız mesajlara en kısa süre içerisinde geri dönüş alacaksınızdır. Ayrıca sezonluk olarak kiralık oyun makinaları çeşitlerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız veya kiraladığınız atari makinalarının kurulum hizmetini de sizlere sunmaktayız. Teknik servis gibi ihtiyaç durumlarında bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa süre içerisinde arızanın giderileceğinden de emin olabilirsiniz. Tüm sosyal medya hesapları üzerinden sayfamızı takip ederek jetonlu tüm oyuncaklardan haberdar olabilirsiniz.

  Ayrıca sayfamızdan atari makinası fiyatlarını ve anahtar teslim oyun salonu kurulumunu öğrenebilirsiniz. Jeton çeşitlerine göre birçok oyuncak modeli bulabilirsiniz. Böylece jeton üzerinden sağlayacağınız kazancınızı da buna göre belirleyebilirsiniz. Oyunların yanında extra olarak yedek parça ürünleri de verilmektedir. Büyük küçük herkes tarafından oldukça ilgi gören atari makinalarının tümünü sayfamızda bulabilirsiniz.

  ReplyDelete